Vítáme Vás na stránkách firmy RP Dental Ceramics
 

Rádi bychom Vás seznámili s nabídkou naší firmy, jako specialisty na keramické protetické práce.

Krédem naší firmy je vysoká kvalita a estetika protetických prací, proto používáme materiály a přístroje předních světových výrobců s důrazem na přesné dodržování nejmodernějších technologií. Rádi Vám poskytneme veškerý servis spojený s výrobou, dodáním a finálním dokončením našich výrobků, která vede k maximální spokojenosti jak lékaře, tak především pacienta.

Váš spokojený úsměv je naší nejlepší reklamou!

Výrobní program naší firmy je dán již jejím názvem.

Specializujeme se na fixní protetické práce z metalokeramiky a bezkovové keramiky.
Používáme  keramiku  VITA VM 13. Kovové konstrukce odléváme ve vakuovém licím přístroji HERAEUS CL-IG. Používáme kov Remanium 2000 neobsahující nikl.

Pro bezkovovou keramiku používáme VITA InCeram Sprint s fazetovacím materiálem Vitadur Alfa. Bezkovové kapny je možno zhotovit také za pomoci počítačem řízeného frézovacího přístroje fy.CIRONA (ve spolupráci se smluvní laboratoří)

Pro optimální vyartikulování našich výrobků využíváme obličejový oblouk fy. KAVO a artikulátory KAVO Protar Evo 7

Další významnou část výrobního programu tvoří veškeré fixní protetické práce na implantáty firem STRAUMANN (Švýcarsko) a LASAK (CZ). Tyto práce kladou vysoké nároky na přesnost a proto používáme výhradně originální díly a příslušenství. Dále je možné zhotovení protetické práce i v případě použití různých typů implantátů u jednoho pacienta za pomoci švédského systému fy. CRESCO, kdy se originální díly laserem přiletují přímo na zhotovenou konstrukci.

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo on-line na Skype adrese : polivci
Děkujeme že jste navštívili naše stránky a těšíme se na spolupráci.